• ASUS B31N1536 bateria do 11.4V 48Wh

  ASUS B31N1536 Baterie do laptopów to wysokiej klasy baterie zastępcze do notebooków. Z powodzeniem zastępują baterie, a są przy tym w korzystnej cenie. baterię zastępczą nie musisz iść na żadne kompromisy! Ogniwa Li-lon użyte w baterii są nowe (nie regenerowane) wysokiej jakości, produkowane przez znane, wiodące firmy. Testy dowodzą, że po 100 cyklach ładowania bateria nie traci swojej normatywnej pojemności. Tworzywo sztuczne użyte do produkcji baterii jest najwyższej jakości, o podwyższonej odporności termicznej. Wykonana z wysoką precyzją elektronika baterii wyposażona została w najwyższej klasy bezpiecznik (Fuse). Zamontowano zabezpieczenia chroniące przed przeładowaniem oraz przeciwprzepięciowe, przeciwprzeciążeniowe, przeciwzwarciowe. Każdy element baterii jak: ogniwa, układy elektroniczne, obudowa, wykonany jest w 100% z fabrycznie nowych, przetestowanych komponentów, dzięki czemu ASUS B31N1536 Bateria do laptopa utrzymują jeden z najniższych wskaźników awaryjności na rynku! Marka gwarantując wysoką jakość swoich baterii objęła je polisą ubezpieczeniową do 2tys.Aby w łatwy sposób dobrać odpowiednią baterię skorzystaj z konfiguratora, wyszukując zamiennik po kodzie baterii Twojego laptopa.

  Model: ASUS B31N1536,pojemność:48Wh, napięcie:11.4V.

  ASUS B31N1536

  PL:Bateria do laptopa ASUS B31N1536, Gwarantuje Bardzo Dobrą Jakość .

  FR:Acheter ASUS B31N1536 Batterie , Nouvelle Batterie ASUS B31N1536 - Détails du produit !

  JP:新品ACアダプター

  NL:Batterij ASUS B31N1536. Deze Nieuw Batterij ASUS B31N1536 is de beste kwaliteit als vervanging voor uw originele accu.

  IT:di alta qualità ASUS B31N1536 Batteria, Siamo specializzati nella vendita di nuovi ricaricabili ASUS B31N1536 Batteria, è sottoposto a rigorosi test di controllo e di qualità.

  Pasuje do modeli:

  kompatybilne modele

  ASUS TP201SA TP201SA-3K

  Jak wydłużyć żywotność ASUS B31N1536 Baterie do laptopów?
  Ilu użytkowników laptopów tyle opinii. Działać na baterii, korzystać z zasilania, wyjmować baterię, nie wyjmować. Istnieje wiele mitów dotyczących tej pozornie prostej sytuacji. Właściwie to nie powinniśmy się musieć przejmować takimi szczegółami. Laptop ma działać i już. Co jeśli jednak chcemy przedłużyć życie naszemu sprzętowi? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.
  Efekt pamięci – czyli utrata pojemności
  Dawno wyrobiony mit krąży ciągle w naszej świadomości. Dotyczy on ładowania baterii wcześniej niż przed pełnym jej rozładowaniem. Powodowało to obniżenie pojemności, czyli, że przy następnym użyciu bateria działała krócej.
  W bateriach opartych na licie, czyli praktycznie na takich jakie znajdują się we wszystkich obecnie laptopach, nie ma tego efektu. Występował on w poprzedniej technologii gdy ASUS B31N1536 Bateria do laptopa zawierały nikiel. W takim razie pełne rozładowanie, a późniejsze pełne ładowanie baterii jest kompletnie niepotrzebne. Co więcej może jej nawet szkodzić.
  Obecne możemy ładować je w dowolnym momencie i w żaden sposób nie wpływa to na baterie niekorzystnie.
  Czy wyjmować baterię podczas pracy na kablu zasilającym?
  Kolejna z popularnych rzeczy figurująca wysoko w naszych umysłach. Niestety tutaj odpowiedź nie jest jednoznaczna. Sam fakt posiadania baterii w laptopie gdy ta jest w pełni naładowana w żaden sposób jej nie szkodzi. W tej sekundzie, w której osiągnie 100% prąd przestaje do niej docierać i jest przekierowany prosto do zasilania podzespołów.
  To co może jej szkodzić to nadmierna temperatura całego urządzenia związana z długą bądź intensywną pracą.
  W związku z tym, jeśli nasz laptop nie jest nagrzany, sprawdzamy tylko pocztę czy przeglądamy portale społecznościowe to śmiało możemy nie zawracać sobie głowy wyjmowaniem baterii.
  Jeśli jednak gramy, robimy coś co sprawia, że sprzęt się zaczyna grzać powinniśmy wyjąć baterię. To temperatura jest jej największym wrogiem.
  Pełne rozładowanie
  Sytuację gdy laptop wyłącza się ze względu na brak prądu powinno się unikać jak ognia. Co więcej takie obciążenie może uszkodzić baterię. Powinniśmy podłączać zasilanie przy 20-30% pojemności. Wraz z wiekiem wartości te mogą być zaburzone. System może pokazywać więcej pojemności niż jest w rzeczywistości, stąd te minimum 20% aby mieć pewność jest niezbędne.
  Niektóre modele laptopów pozwalają z menu BIOSa skalibrować wskaźniki pojemności. Możemy również zrobić to ręcznie. Proces ten polega na pełnym rozładowaniu i pełnym naładowaniu baterii. W edług danych powinno się to robić co 30 pełnych cykli ładowania by mieć pewność, że procenty będą się nam zgadzać.
  Mówimy o tym jako o ciekawostce, gdyż wątpimy, że ktoś będzie miał na tyle chęci by faktycznie robić to nawet kilka razy w miesiącu.
  Przeprowadzamy ręczną kalibrację
  1.Ładujemy ASUS B31N1536 Bateria do laptopa do 100%
  2.Dajemy jej odpocząć przez około 2 godziny. Możemy w tym czasie normalnie korzystać z laptopa. Ważne by nie rozłączać zasilania podczas tego procesu.
  3.Odłączyć kabel zasilający i ustawić w opcjach zasilania aby komputer przeszedł w stan uśpienia przy 5% baterii. Jeśli nie można ustalić tej wartości ustawcie najniższą możliwą, ale nie mniej niż 5%.
  4.Pozostawcie komputer do rozładowania. Możecie w tym czasie z niego korzystać.
  5.Kiedy laptop się zahibernuje odłóżcie go na 5 godzin lub więcej.
  6.Po tym okresie podłączcie ponownie zasilanie i naładujcie go do 100%. Możecie w tym czasie go używać.
  Jeśli macie w opcjach wartość zużycia baterii wykaże ona wzrost po tym procesie. Na podstawie badań mówi się, iż bateria zaczyna się zużywać po 200-300 cyklach i po tej ilości zmniejsza swoją pojemność. Często może nam się wydawać, że to kalibracja sprawiła, iż bateria jest bardziej zużyta. Nic bardziej mylnego, ona tylko świadczy o stanie faktycznym, dzięki temu procesowi mamy wiedzę w jakim stopniu jest ona rzeczywiście wyeksploatowana.
  Przechowywanie nieużywanych baterii
  Aby w dobrym zdrowiu przechowywać ASUS B31N1536 Baterie do laptopów przez dłuższy okres należy zostawić je na poziomie 40% naładowania. Powinny być one składowane w dobrze wentylowanym i suchym pomieszczeniu. Można je trzymać w lodówce (w temperaturze 0-10°C), ale tylko jeśli zapewnimy im brak dostępu wilgoci.
  Najgorszy wróg baterii – wysoka temperatura!
  Należy to jeszcze raz podkreślić, najgorszym wrogiem baterii jest wysoka temperatura.
  Także trzymanie laptopa w nagrzanym samochodzie, w upale to połowa drogi do jej uśmiercenia.
  Unikaj zatem zostawiania komputera w miejscach, które szybko się nagrzewają.
  Podsumowanie
  Wiecie już czego nie robić, czego się nie bać, a co pozwoli wam się dłużej cieszyć baterią. Warto też zwrócić uwagę na to jak jest przechowywana i w jakich warunkach. Kalibracja jest dobrym pomysłem, ale nie jest niezbędna. Na pewno nie co 30 cykli. Chociaż to wy sami wiecie co jest dla was najistotniejsze. Jeśli zastanawiacie się czy dotyczy to również ASUS B31N1536 Bateria do laptopa – tutaj znajdziecie odpowiedź.

  Zaleca wysokiej jakości

  Bateria do laptopa B31N1536
  Kompatybilne Modele Komputerowe ASUS TP201SA TP201SA-3K
  Marki : Baterie do notebooków ASUS

  Bateria do laptopa 74Y9340
  Kompatybilne Modele Komputerowe IBM 2B4C 74Y9340 74Y6870 P720 P740 RAIDCARD Cache
  Marki : Baterie do notebooków IBM

  Bateria do laptopa DGYF001
  Kompatybilne Modele Komputerowe LOGITECH DGYF001 984-000304, UE Boombox, 533-000096, GPRLO18SY002
  Marki : Baterie do notebooków LOGITECH

  Bateria do laptopa 2116092
  Kompatybilne Modele Komputerowe Hilti 2116092 B18/5.2
  Marki : Baterie do notebooków Hilti

  Bateria do laptopa 2077977
  Kompatybilne Modele Komputerowe Hilti 2077977
  Marki : Baterie do notebooków Hilti

  Bateria do laptopa 2037082-001
  Kompatybilne Modele Komputerowe GE MAC800,MAC 800,2037082-001 electrocardiograph
  Marki : Baterie do notebooków GE

  Bateria do laptopa 776622-001
  Kompatybilne Modele Komputerowe HP 14-Y 15-F
  Marki : Baterie do notebooków HP

  Bateria do laptopa N150BAT-6
  Kompatybilne Modele Komputerowe MVGOS F5 , F5-150a
  Marki : Baterie do notebooków Clevo

  Bateria do laptopa UM09A71
  Kompatybilne Modele Komputerowe Acer Aspire One ZA3 ZG8
  Marki : Baterie do notebooków ACER

  Bateria do laptopa AL14A32
  Kompatybilne Modele Komputerowe Acer ASPIRE E5-521 ASPIRE E5-521G ASPIRE E5-531 
  Marki : Baterie do notebooków Acer


  Tags Tags : , , , , ,
 • Commentaires

  Aucun commentaire pour le moment

  Suivre le flux RSS des commentaires


  Ajouter un commentaire

  Nom / Pseudo :

  E-mail (facultatif) :

  Site Web (facultatif) :

  Commentaire :